Team photo

W pracowni architektonicznej Sojka Wojciechowski staramy się, aby nasi klienci otrzymali unikalny projekt wnętrza, idealnie dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań. W pracy stawiamy na równowagę w procesie kreacji oraz na komunikację z klientem.
Proces kreacji i poszukiwania rozwiązań to dla nas najciekawszy etap projektowania, chcemy, żeby nasi klienci czerpali z niego razem z nami maksimum przyjemności.

Założyliśmy naszą pracownię w 2004 roku, będąc jeszcze na studiach na Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Zaczęliśmy od projektowania małych form użytkowych i projektów wnętrz dla magazynów. Do dziś zaprojektowaliśmy wspólnie ponad 80 wnętrz - prywatnych i publicznych: od 30-metrowej kawalerki po ponad 600-metrowy klub sportowy w centrum Warszawy. Po 15 latach wiemy, jak ważny jest każdy etap realizacji projektu, dlatego polegamy na grupie stałych i sprawdzonych podwykonawców i dostawców. Dzięki temu każda nasza realizacja projektu wnętrz przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Mimo upływu czasu lubimy nazywać się młodym studiem projektowym. Wciąż na nowo czerpiemy inspiracje z miasta, w którym żyjemy, przemierzając je na skuterze, deskorolce, motorze. Z powodzeniem godzimy najnowsze trendy z klasyką, awangardą, formami industrialnymi, zawsze podchodząc do każdej realizacji ze świeżym spojrzeniem.

Projekty wnętrz mieszkań czy lokali użytkowych, które powstają w pracowni Sojka Wojciechowski, charakteryzuje balans i świeżość. Pracujemy z pasji i z pasją, co widać w detalach i nieszablonowych rozwiązaniach, które proponujemy naszym klientom.