Team photo

Staramy się aby nasi klienci trafiając do naszej pracowni otrzymali unikalny projekt, idealnie dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań. Proces kreacji i poszukiwań rozwiązań to dla nas najciekawszy etap projektowania, chcemy żeby nasi klienci czerpali z niego, razem z nami maksimum przyjemności.

Założyliśmy naszą pracownię w 2004 roku, będąc jeszcze na studiach na wydziale Wnętrz Warszawskiej ASP. Zaczęliśmy od projektowania małych form użytkowych i projektów wnętrz dla magazynów. Do dziś zaprojektowaliśmy wspólnie ponad 80 wnętrz prywatnych i publicznych. Od 30 metrowej kawalerki po ponad 600 metrowy Klub w Centrum Warszawy. Po tylu latach wiemy jak ważny jest etap realizacji każdego projektu dlatego wypracowaliśmy sobie grupę stałych i sprawdzonych podwykonawców i dostawców. Dzięki temu każdy nasz projekt przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Mimo upływu czasu lubimy nazywać się młodym studiem projektowym. Wciąż czerpiemy nowe inspiracje z miasta w którym żyjemy, przemierzając je na skuterze, deskorolce, motorze i wierzymy, że za rogiem czeka na nas kolejny projekt, który będzie nie tylko dla nas źródłem satysfakcji.