Team photo

Każdy projekt w naszej pracowni dzieli się na trzy etapy:

1 - Etap projektu koncepcyjnego

Każdy projekt zaczynamy od analizy dostarczonych nam przez klientów podkładów, zdjęć inspiracyjnych oraz wszystkich informacji, które pozwolą stworzyć nam idealnie dopasowany koncept. Dopiero wtedy przygotowujemy układy funkcjonalne oraz szkice i propozycje materiałów wykończeniowych.

Równocześnie staramy się tworzyć kosztorys szacunkowy, który pozwoli nam określić koszt realizacji. Na zakończenie tworzymy wizualizacje, które są sprawdzeniem, czy faktycznie nasze wyobrażenia pokrywają się. Na tym etapie nasza współpraca z klientem jest bardzo ważna, spotykamy się kilkakrotnie, żeby doprecyzować wszystkie szczegóły, co później ułatwia i przyspiesza etap realizacji.

2 - Etap projektu technicznego

To nic innego, jak stworzenie swoistej instrukcji obsługi dla ekip wykonawczych. Na tym etapie wszystkie nasze pomysły zostają przełożone na język techniczny, a każde pomieszczenie, element wyposażenia, detal szczegółowo rozrysowany. Mając tak przygotowany projekt, możemy przygotować szczegółowe wyceny na każdy element wyposażenia.

Dysponujemy zaufanymi ekipami wykonawczymi, z którymi współpracujemy od lat i dzięki temu mamy gwarancję, że wnętrze zostanie wykonane dokładnie tak, jak w założeniach.

3 - Etap nadzoru autorskiego

Do tego etapu przystępujemy po rozpoczęciu inwestycji. Staramy na bieżąco informować klientów o niezbędnych w danym momencie zamówieniach, jak również koordynujemy ekipy wykonawcze.